Aktualności

 

22.04.2015

 

Zadzwoń, a my przyjedziemy na prezentację wybranego sprzętu!

Rozumiemy potrzeby klientów i zdajemy sobie sprawę, że kupowanie sprzętu medycznego bez oceny jego pracy „na żywo” jest niezwykle trudnym zadaniem. Dlatego wychodząc Państwu naprzeciw, jesteśmy gotowi przyjechać do szpitala/placówki na prezentację wybranego sprzętu po uprzedniej konsultacji telefonicznej. Zapraszamy do kontaktu! Numery telefonów i adresy znajdziecie Państwo w zakładce „Firma”.

 


 

 

 

30.03.2015CAM00071

54 lata temu uchwalono wspaniały dzień jakim jest Międzynarodowy Dzień Teatru. Do świętowania wybrano datę 27. marca w rocznicę otwarcia Teatru Narodów w Paryżu. Chcąc uczcić ten dzień postanowiliśmy dołączyć do klubu stałych klientów Teatru Mazowieckiego i zakupiliśmy specjalną Kartę Stałego Widza. Jesteśmy zachwyceni, że możemy wspierać polski Teatr i uczestniczyć w kulturze.

teatr


05.02.2014

Jesteśmy szczęśliwi i pełni optymizmu – zakończyliśmy wszystkie 38 dostaw wózków transportowych w ramach 22. Finału WOŚP! :) Dziękujemy i życzymy długiego użytkowania wózka:) Oto zdjęcia ze wszystkich dostaw:


09.12.2014

życzenia


22.10.2014

Od dwóch dni trwały negocjacje w związku z 41. Konkursem Ofert organizowanym przez Fundację WOŚP. Sztab ludzi związanych z Fundacją oraz komisja ekspertów wraz z reprezentantami firm siedzieli od rana do późnej nocy w hotelu Radisson Blu w Warszawie by wyposażyć szpitale w jak najnowoczesniejszy sprzęt. W końcu udało się Fundacji WOŚP zrobić bardzo przemyślane i trafne zakupy. Fundacja kupiła 265 urządzeń medycznych, które trafią na dokładnie 47 dziecięcych szpitalnych oddziałów ratunkowych.”Jesteśmy potwornie zmęczeni. Jesteśmy też bardzo szczęśliwi. Wiemy już, że uzyskaliśmy warunki zakupu całego tego sprzętu dużo lepsze, niż zakładaliśmy przed konkursem”- tak komentuje Fundacja zakończenie Konkursu na swojej stronie.konkurs ofert

Oto lista zakupionych sprzetów:

 • Wózek leżący – 38 szt. – wybrano urządzenia marki ArjoHuntleigh zaproponowane przez RMR
 • Tomograf komputerowy – 2 szt. – wybrano urządzenia marki TOSHIBA zaproponowane przez TMS
 • Zestaw endoskopowy giętki – 10 szt. – wybrano urządzenia marki PENTAX oferowane przez VARIMED
 • Zestaw do bronchoskopii sztywny – 7 szt. – wybrano urządzenia marki Storz oferowane przez firmę MEDIM
 • Aparat do znieczulania – 17 szt. – wybrano urządzenia oferowane przez DIAGNOS
 • Mikroanalizator – 6 szt. – wybrano urządzenia oferowane przez RADIOMETER
 • Aparat do lokalizacji naczyń –30 szt. – wybrano urządzenie marki AccuVein oferowane przez FHU INVESTMED
 • Transportowy aparat monitorujący – 68 szt. – wybrano ofertę firmy PHILIPS
 • Zestaw do trudnej intubacji – 34 szt. – wybrano ofertę firmy MEDICOM
 • Urządzenie do ogrzewania pacjenta – 9 szt. – wybrano ofertę firmy COVIDIEN
 • Ultrasonograf – 34 szt. – wybrano ofertę firmy MIRO
 • RTG z ramieniem C – 10 szt. – wybrano ofertę firmy OK MEDICAL SYSTEMS

 

 

 

 


 

21.10.2014wosp lg50

Od poniedziałku trwa 21. Konkurs Ofert na zakup sprzętu medycznego organizowany przez Fundację WOŚP. W tym roku „Fundacja planuje zakupić co najmniej 236 najnowocześniejszych urządzeń medycznych, które trafią do blisko 50 placówek w całej Polsce. Będzie to sprzęt, który doskonale uzupełni funkcjonujący w tych szpitalach system szybkiej diagnostyki i najpilniejszych zabiegów medycznych ratujących życie. Mówiąc inaczej – urządzenia te sprawią, że lekarze będą w stanie szybciej postawić diagnozę i podjąć decyzję, jakie czynności należy wykonać by jak najskuteczniej pomóc małemu pacjentowi na dziecięcym oddziale ratunkowym„. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć.

 

Już wiadomo że mamy zaszczyt dostarczyć 38 wózków transportowych LG 50 firmy ArjoHuntleigh. Dziękujemy, że Fundacja WOŚP uznała zaoferowany przez nas sprzęt za godny zakupu. Jest nam niezmiernie miło że mamy swój wkład w tworzeniu historii WOŚP i możemy przyczynić się do unowocześnienia polskich szpitali.

Czekamy na dalsze wyniki negocjacji!

Relacja na żywo z 41. Konkursu Ofert WOŚP:

https://www.facebook.com/wosp